Tacizcisinden intikam aldı

Gece kulübünde tacize uğrayan genç kadın buna sessiz kalmadı ve zorlansa da tacizciyi kulübün dışına kadar kolundan tutarak sürükledikten sonra…

Gece kulüplerinde ve eğlence aktivitelerinde kadınlar sık sık tacize uğruyorlar. Tek amaçları eğlenmek olan kadınların tacize uğraması gerçekten acımasızca.

Tacizciler genelde yaptıklarından paçayı kurtarmayı başarıyorlar. Birçok kadın da tacizi polise bildirmekten çekiniyor. 32 yaşındaki Krystal Olsen onlardan biri değil.

Krystal tacize uğrayınca haliyle çok sinirlendi. Tacizciden kaçmak yerine hemen ona müdahale etti.

Tacizciyi kulübün dışına kadar kolundan tutarak sürükleyen kadını, tacizci duvara fırlattı. Ancak Krystal tacizcinin elinden kaçmasına izin vermeyecektı.

Beraber sokağa çıktıkları esnada Krystal hemen polisi aradı ve durumu anlattı. Aynı zamanda tacizcinin fotoğrafını çekip Twitter’da paylaştı.

blank

Twitter’da, “Bu adam beni taciz etti. Onu dışarıya kadar sürüklemeyi başardım. Beni duvara fırlattı. Şimdi göz altına alınınca da korkak gibi ağlamaya başladı” şeklinde bir tweet paylaştı.

Tweet, Twitter’da hızla yayıldı. 350 bin kez favorilere eklendi ve 80 bin kez retweetlendi. İnsanlar, Krystal’ı yaptığı cesurca hareketten dolayı kutladılar.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.