Survivor İsmail Balaban, İlayda Şeker ile evlendi

Survivor 2021’den döndükten sonra İlayda Şeker ile sevgili olan İsmail Balaban hayatını Şeker ile birleştirme kararı aldı. Sadece bir gün nişanlı kalan ikili, dün akşam Ürgüp’te hem kına gecesi hem de düğün yaparak dikkat çekti.

Survivor’da şampiyon olan İsmail Balaban, Survivor 2021 sırasında Gazme Atakan ile nişan atarak magazin gündeminde uzun bir süre yer almıştı. Balaban uzun süredir aşk yaşadığı İlayda Şeker ile bir gün nişanlılığın ardından düğün yaptı.

blank

İlayda Şeker’in Nevşehir’deki baba evinde düzenlenen nişan töreninde çiftin yüzüklerini Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ve eşi Meltem Öztürk takmıştı. İkili, nişanlandıklarını sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğraflarla duyurmuştu. İsmail Balaban ve İlayda Şeker’in karşılıklı zeybek oynadığı anlar da sosyal medyaya yansıdı. Şeker, düğünde uzun kollu bir gelinlik tercih ederken, Balaban da siyah bir damatlık giyerek dikkat çekti.

Uzun süre özel hayatıyla magazin gündeminde yer alan 35 yaşındaki başpehlivan, aynı yıl fenomen yarışmada yer alan İlayda Şeker ile adadan döndükten sonra sürpriz şekilde aşk yaşamaya başlamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.