gazetemag tv

Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı sarmaş dolaş yakalandılar

Survivor yarışmacıları Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı birlikte yakalandı. Nisa ve Barış'ın sarmaş dolaş görüntüsü olay oldu.

Survivor’da adaların birleşmesi sonrasında yakınlaşan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı sarmaş dolaş yakalandı. Survivor finalinin ardından memleketi Prag’a dönen Nisa Bölükbaşı, geçtiğimiz haftalarda Türkiye’ye döneceğini duyurdu. Barış Murat Yağcı da aynı zamanlarda ”Yakında güzel şeyler olacak” paylaşımı yaptı.

Barış Murat Yağcı’nın bu ipuçlu mesajı Nisa’nın Türkiye’ye döneceğini müjdelemesini işaret ediyor denildi. Dün akşam ortaya çıkan görüntü de bu tahminleri haklı çıkardı. Dün akşam Acun Ilıcalı’nın evinde oldukları bilinen ikili sarmaş dolaş yakalandı.

Yarışmadan beri birbirlerinden hiç ayrılmayan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı Çeşme’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Bilal Özcan’ın haberine göre, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı sarmaş dolaş halleri herkesi şaşırttı.

Bu görüntüler sonrası ikilinin aşk yaşayıp yaşamadığı merak konusu oldu. Survivor yarışmasında Nisa Bölükbaşı ve Sercan Yıldırım arasındaki aşk iddiası sık sık olay oluyordu. Nisa, Sercan’ı reddetmiş ve bu konuyla sık sık gündeme gelmişti.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler