Süreyya Yalçın’a görkemli kına

Süreyya Yalçın, düğün töreni öncesinde gerçekleşen kına gecesinde dostlarıyla eğlendi. Yalçın’ın ‘Sultan Gelinliği’ adlı kostümü davetlilerden büyük beğeni topladı.

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Süreyya Yalçın’ın Suadiye’deki Madame Margot’ta düzenlenen kına gecesi renkli görüntülere sahne oldu. İş, sanat ve magazin dünyasının önde gelenleri, önceki gece Süreyya Yalçın ve Ozan Baran çiftinin kına eğlentisi için bir araya geldi. Yalçın, davetlilerin alkışları arasında misafirleriyle tek tek ilgilendi.

Süreyya Yalçın’ın modacı Tolga Çam imzasını taşıyan ‘Sultan Gelinliği’ adlı kostümünün 100 kilo ağırlığında olduğu ve 50 bin adet el işlemesi değerli taşla süslendiği öğrenildi. Ayrıca Yalçın’ın gecede saçlarını Ahmet Bilici, makyajını da Aslı Ekici yaptı. Madame Margot’un şovuyla süslenen gecede Süreyya Yalçın, yakın arkadaşlarıyla birlikte kına eğlentisinin keyfini çıkardı. Gelin Yalçın’ın kınası yakılırken de muhteşem bir görsel şölen yaşandı. Çiftin düğün töreni ise 23 Ocak Cumartesi (bugün) Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşecek.

sureyya yalcin1

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.