Süleyman Orakçıoğlu, Çağrı Kızıl ve Selen Gündüz D-Smart’ın Konuğu Oluyor

D-Smart’ın sevilen programı Haftanın Konuğu, çarşamba 14.00’te canlı yayında spora değer katan önemli isimleri ağırlayacak. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Çağrı Kızıl Taekwondo Kulübü baş antrenörü Çağrı Kızıl ve milli sporcu Selen Gündüz, D-Smart Spor Müdürü Aykut Aydın’ın konuğu olacak.

Damat Tween markasıyla Çağrı Kızıl Taekwondo Kulübüne sponsor olan Orka Holding’in spor yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen Süleyman Orakçıoğlu, gelecek dönem projeleri hakkında bilgiler verirken, merak edilen soruları yanıtlayacak. Son olarak katıldığı Dünya Başkanlık Kupası’nda 5 sporcusuyla da madalya almayı başaran Çağrı Kızıl, Olimpiyat rüyası için hedeflerini anlatırken, milli sporcu Selen Gündüz’de elde ettiği başarıları ve deneyimlerini aktaracak.

Haftanın Konuğu Çarşamba saat 14.00’te canlı yayında D-Smart 77. Kanal Spor Smart’ta izleyicilerle buluşacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.