gazetemag tv

Şükrü Özyıldız: Yakında yeni projeler var

Alice Müzikali’nde rol alan Şükrü Özyıldız yeni bir projesi daha olduğunu söyledi. Oyuncunun yakında ekrana dönmesi bekleniyor.

2 sezondur Alice Müzikali’nde ‘Şapkacı’ karakterini canlandıran Şükrü Özyıldız ekrana dönüş sinyalleri verdi. Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen oyuncu, “Yakında yeni projeler var, henüz netleşmediği için bir şey söylemem doğru olmaz” ifadelerini kullandı.

“Tepkiler çok güzel”

Magazin muhabirlerinin soruları üzerine Alice Müzikali’ne de değinen Şükrü Özyıldız, “Aldığımız tepkiler çok güzel, zaten seyircimizle bunu gösterdik” dedi.

Bunun üzerine başarılı oyuncuya Gökçe Bahadır’ın da bir müzikalde rol almaya hazırlandığı hatırlatılınca Özyıldız, “Hayırlı olsun” demekle yetindi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.