Şükran Ovalı’dan eleştirilere cevap

Geçtiğimiz günlerde kısacık kestirdiği saçlarıyla gündeme gelen ve birçok eleştiri alan oyuncu Şükran Ovalı, paylaştığı fotoğrafla eleştirilerin umrunda olmadığını gösterdi.

En son “Ufak Tefek Cinayetler” dizisi ile ekranlarda gördüğümüz güzel oyuncu Şükran Ovalı, önceki günler saçlarını kısa keserek yeni imajını Instagram hesabından paylaşmıştı. Paylaşım sonrası eleştirilere maruz kalan Ovalı ise cevabını yine bir fotoğrafla paylaştı.

blank

ELEŞTİRİLERİ HİÇ UMURSAMADI

Kısa saçlı yeni imajını “Çok dökülen saçlarıma güle güle 🙂 kısa ve rahat saçlarıma merhaba:)” notu ile sosyal medya hesabından duyurmasının ardından aynı hesaptan bu sefer eleştirileri hiç umursamadığı mesajını veren bir fotoğraf paylaştı.

Paylaşımının altına Büşra Pekin, Derya Karadaş, Ezgi Mola yorum yaparak Ovalı’nın yeni imajına tam destek verdiler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.