Şükran Ovalı ile Caner Erkin her an imza atabilir

Caner Erkin ile aşk yaşayan Şükran Ovalı’dan beklenen haber geldi. Ailelerin tanıştığını söyleyen oyuncu, yakında evleneceklerini açıkladı.

Caner Erkin ile uzun süredir birlikte olan Şükran Ovalı, evlilik sinyalleri verdi! ‘Benim Adım Feridun’ filminin özel gösterimine katılan oyuncu, samimi açıklamalarda bulundu. Ovalı, ilk olarak haklarında çıkan haberlere açıklık getirdi. Sevgilisinin rol aldığı ‘Ekşi Elmalar’ filmi için sinema salonu kapattığı yönündeki yazılanlara değinen oyuncu “Sinema salonu falan kapatmadı” sözleriyle yalanladı. Ardından ailelerinin birbiriyle tanıştığını ifade ederek yakında nikâh masasına oturacağının sinyalini verdi.

Aileler tanıştı

Ovalı sözlerine şöyle devam etti: “Yakın zamanda evlilik olabilir. Her şey güzel gidiyor. Bana evlenme teklifi geldi. Ben de ‘evet’ dedim. Ailelerimiz tanıştı.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.