Şükran Ovalı, Caner Erkin’e bu sözlerle moral verdi

Güzel oyuncu Şükran Ovalı, Inter’deki geleceği meçhul olan milli futbolcu Caner Erkin’e bu sözlerle moral verdi. Fenerbahçe’den İtalya’nın Inter takımına transfer olan Caner Erkin, Ocak 2016’da oğlu Çınar’ın annesi Asena Atalay’dan boşanmıştı. 2 ay önce de kendinden 3 yaş büyük oyuncu Şükran Ovalı ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkili, geçenlerde evlilik kararı almıştı.

Şükran Ovalı, bir süredir İtalya’da. Ancak Caner Erkin’in Inter’deki geleceği meçhul. İddaya göre; yeni teknik direktörü, milli futbolcuyu takımda istemiyor. Caner Erkin de kendine Avrupa’da bir kulüp arıyor.

Sevgilisine moral vermek için Milano tatilini uzatan Ovalı, Caner’e “nereye gidersen git hep yanındayım. Seninle yeni bir hayata hazırım. Tek isteğim birlikte ömür boyu mutlu olmak” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.