Sufle, ilk EP’siyle aynı adı taşıyan “PUS”un Remix versiyonunu dinleyicilerle buluşturuyor

Sufle, ilk EP’siyle aynı adı taşıyan “PUS”un Remix versiyonunu Avrupa Müzik markası ile 12 Nisan’da dinleyicilerle buluşturuyor.

Sözü ve müziği Göksu Taşçeviren ile Mustafa Atik imzalı “PUS” şarkısının Remix versiyonunun düzenlemesini ise Sancar Yıldırım, Kadir Güngör ve Cenk Eröge’den oluşan Bandtra ekibi üstlendi.
Dark-pop tarzı ve melankolik yapısı bozulmadan deep house türünde tekrar yorumlanan “PUS” yeni sound’uyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Ankara’nın en başarılı gruplarından olan Sufle, 2012 yılında ODTÜ öğrencilerinden Mustafa Atik ve Göksu Taşçeviren, tarafından kuruldu. Müzik kariyerlerine kendi bestelerinin yanı sıra akustik coverları ile devam eden grup, 2014 yılında kendi bestelerinin yer alacağı bir albüm hazırlamaya karar verdi. Sufle’nin ilk profesyonel çalışması olan “PUS” isimli albüm 3 yıl süren hazırlıkların ardından 2017 yılında Deniz Erdem ve Cengiz Erdem yapımcılığında, Avrupa Müzik markasıyla yayınlandı.

SUFLE – PUS (BANDTRA REMIX) isimli şarkıyı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.