YouTube / gazetemag tv

Subtitle European Film Festivali’ne Türkiye’den davet edilen oyuncu Hazar Ergüçlü oldu

İrlanda’nın Kilkenny şehrinde düzenlenen, dünyanın her yerinden en önemli cast direktörleri ile Avrupa’da en iyi çıkış yapan oyuncu ve yönetmenlerini bir araya getiren Subtitle European Film Festivali’ne Türkiye’den davet edilen oyuncu Hazar Ergüçlü oldu.

Festivale Uluslararası cast direktörleri birliğine bağlı ilk ve tek Türk Cast Direktörü olan Harika Uygur ile birlikte katılan Ergüçlü, festival boyunca dünya sinemasında sektöre yön veren kişiler ile görüşmeler yaparak uluslararası projelerde yer alma şansı yakalayacak.

71. Cannes Film Festivali’nde yarışan “Ahlat Ağacı” ve yurt içi ile yurt dışında birçok ödül alan “Kar” filmlerindeki başarılı performansıyla Avrupa’da dikkatleri üzerine çeken Hazar Ergüçlü, yabancı basında eleştirmenlerden övgüler aldı.

Netflix – Türkiye ortak yapımı “Protector” dizisinin başrollerinde yer alan Hazar Ergüçlü 14 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.