‘Star Trek Sonsuzluk’un Türkiye galası, Zorlu Center’da gerçekleştirildi

MERAKLA BEKLENEN ‘STAR TREK SONSUZLUK’, YOĞUN İLGİ GÖREN GALASINDA SEYİRCİDEN TAM NOT ALDI

Efsanevi bilim kurgu yapımı Star Trek serisinin son filmi ‘Star Trek Sonsuzluk’un Türkiye galası, Zorlu Center’da gerçekleştirildi. Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen galaya, ünlü isimlerin de yer aldığı davetliler yoğun ilgi gösterdi.

Bilim kurgu yapımlarının en başarılı örneklerinden biri olarak her kuşaktan milyonlarca izleyicinin tutkuyla takip ettiği Star Trek serisinin yeni filmi ‘Star Trek Sonsuzluk’un ilk gösterimi, yoğun ilgi gören bir galayla gerçekleştirildi. Galaya ünlü isimler başta olmak üzere her yaş ve kesimden çok sayıda izleyici katıldı.

Özellikle bilim kurgu ve sinemaseverlerin merakla beklediği Star Trek Sonsuzluk filmi, gala sonrası izleyicilerden tam not aldı.

Enterprise (Atılgan) gemisinin gizem ve heyecan dolu macerasının anlatıldığı filmin galasında izleyiciler; filmin teknoloji desteğiyle bir görsel şölen sunduğunu, hem kendi hayranlarının hem de genel izleyicinin beğenisini kazanacağını belirttiler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.