Star dizilerine Latin ülkelerinde büyük ilgi

Dünyanın en büyük televizyon endüstrisi fuarlarından biri olan “MIPTV2016 TV ve Dijital İçerik Fuarı” Fransa’nın Cannes kentinde gerçekleşti. Fuarda, Star dizilerine özellikle Latin ülkeleri ilgi gösterdi.

Star’ın ilgiyle izlenen dizileri, Paramparça, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Sevda ve Gecenin Kraliçesi yurt dışında alıcıları ile buluştu.

Cannes, Kongre ve Festival Sarayı’nda düzenlenen fuara televizyon ve dizi sektöründen bin 632 firma 3 bin 915 temsilcisiyle katıldı. Yaklaşık 11 bin kişinin ziyaret ettiği fuara Türkiye’den 20 TV ve prodüksiyon firması projelerini paylaşmak için geldi. Fuarda, Türkiye’deki televizyon sektörü, dünyada 75 ülkede yaklaşık 400 milyon izleyicisiyle Avrupa’nın en büyük ve en hızlı gelişen pazarı olarak ön plana çıkıyor.

burak

dizi

meryem

muhtesem kosem

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.