Squid Game 3. sezon için Netflix’le görüşmelere başladı

Yayınlandığı günden bu yana tüm dünyayı etkisi altına alan Squid Game’den 2. ve 3. sezon müjdesi geldi. Dizinin yönetmeni ve senaristi Hwang Dong-hyuk, “2. ve 3. sezon için Netflix’le görüşmelerimiz var. Yakında bir sonuca varacağız” ifadelerini kullandı.

17 Eylül’de Netflix’te yayınlandıktan sonra büyük bir üne kavuşan Squid Game, tüm dünyayı etkisi altına alarak izlenme rekorları kırmıştı. İlk sezonun ardından izleyiciler merakla yeni sezonun gelmesini bekliyordu.

Variety’ye demeç veren Hwang, 2. sezonu çekilmeyen dizi için Netflix’le 3. sezon görüşmelerine başlandığını söyleyerek, “Bunu düşünmek bile oldukça yorucu” dedi.

Hwang, “2. ve 3. sezon için Netflix’le görüşmelerimiz var. Yakında bir sonuca varacağız” ifadelerini kullandı.

Güney Koreli yapımcı, “Herkesin gelecek sezonun çıkmasını beklediğinin farkındayız. Bu yüzden hepimiz gelecek sezonun oluşturulması hakkında olumlu düşünmeye çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.