Spotify’a ‘Supremium’ seçeneği geliyor!

Dünyanın en çok tercih edilen online müzik dinleme platformu Spotify’a yeni zam dalgası yolda. Yeni eklenecek ‘Supremium’ paketi, en pahalı seçenek olurken diğer paketlerin fiyatları da yükselecek. İşte detaylar…

ABD medyası, müzik dinleme platformu Spotify’a yeni bir abonelik seçeneğinin geleceğini duyurdu.

Henüz resmen açıklanmasa da yeni abonelik fiyatının çok daha pahalı olacağı aktarıldı. Şirket içinde ‘Supremium’ olarak adlandırılan bu özel abonelik seçeneğinin şirketin bu zamana kadar getirdiği en pahalı plan olduğu da aktarıldı.

SPOTIFY’IN NE PAHALI PAKETİ OLACAK
İsveç merkezli Spotify’ın bu abonelikte kullanıcılarına ‘yüksek kalitede’ yani Hi-Fi kalitesinde müzik dinleme deneyimi sunacağı belirtildi.

Bloomberg’deki haberde ses kalitesini geliştirmek için bir süredir çalıştığı belirtilen şirketin ses kaybını en aza indirerek bunu başarmayı amaçladığı aktarıldı.

Bu en pahalı seçenek için ne kadar para isteneceği henüz bilinmezken ilk olarak ABD dışındaki pazarlarda deneneceği aktarıldı. Spotify’ın yüksek kalitede sesin yanı sıra bazı ayrıcalıklar da sunacağı aktarıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.