SÖZ’de Emre Sertkaya sürprizi

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’ün 73. bölümünde, ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının şampiyonu Emre Sertkaya bir sürprize imza attı.

Heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle Pazartesi akşamlarına damgasını vuran ‘SÖZ’ün 73. bölümünde ‘O Ses Türkiye yarışmasının birincisi başarılı şarkıcı Emre Sertkaya, dillere pelesenk olmuş olan ‘Zülfü Kaküllerin Amber Misali’ adlı türküyü yeniden düzenleyip ‘SÖZ’e özel olarak seslendirdi. Türküye yeniden hayat veren Emre Sertkaya’nın performansı, özellikle sosyal medyada büyük beğeni toplarken izlenme rekorları kırdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.