“Söz Vermiştin” filminin özel gösterimine özel davet!

Yıllar sonra yaşanan tesadüfi bir karşılaşmanın aşka dönüşme hikâyesini anlatan “” filminin özel gösterimi 12 Kasım Salı akşamı yapıldı.

Gösterim; , , Mazlum Çimen, Saki Çimen ve film ekibiyle birlikte Kadir İnanır ve Jülide Kural, Mustafa Alabora, Yüksel Aksu, Mehmet Aslantuğ ve oğlu Can Aslantuğ, Pınar Altuğ Atacan, Zafer Algöz ve Lale Algöz, Ercan Kesal, Özgür Çevik, Volkan Severcan ile İştar Gökseven’in katılımıyla Soho House’ta gerçekleşti. Baran Seyhan’ın senaryosuna imza atıp yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini ve ’ın paylaştığı “”, 15 Kasım 2019 Cuma günü sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Hayatın içinden, gerçek bir aşk hikâyesini beyaz perdeye taşıyan “”, aşka bir ömür sahip çıkabilmeyi, O’nu yıllarca her gün yeniden sevebilmeyi anlatıyor. Filmde, müzik yapımcısı Nesim (), okul orkestrasında gitar çalarken kendisinin gizli hayranı olduğunu sonradan öğrendiği Lilyan’la () yıllar sonra yeniden karşılaşır. Bu tesadüfi karşılaşma kısa zamanda büyük bir aşka dönüşür. Hızla gelişen Lilyan ve Nesim’in tutkulu aşkı, hayatın gerçekleriyle dolu sürprizlere gebedir.

Başrollerini ve ’ın paylaştığı “”de; Şenay Gürler, İlyas Özçakır, Gözde Seda Altuner, Enes Üstündağ, Mazlum Çimen, Levent İnanır ve Nur Sürer rol alıyor. Görüntü yönetmenliğini Ahmet Bayer’ın üstlendiği filmin müzikleri Saki Çimen, Albert Luza ve Baran Seyhan’a ait. Kostümleri Ayşenur Ünlü tarafından hazırlanan filmin miksajı Meriç Erseçgen, renk düzenlemesi Levent Öztürk, kurgusu Aytekin Birkon ve Büşra Demir tarafından yapıldı. Yardımcı yapımcılığını Murat Yaman, Yasemin Küçükçavdar ve Nur Kardeşler’ın üstlendiği “”in yetkili yapımcısı ise Berrin Dağçınar.

CJ Entertainment Türkiye’nin dağıtımcılığını yaptığı, Sarmaşık Sanatlar yapımı “”, 15 Kasım’da sinemalarda!

# GazeteMAG Arşiv Haberler