‘SÖZ’ dizisinin özel belgeseli ‘Söz’ün Bittiği Yer’ ilk kez izleyiciyle buluşuyor

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’ dizisinin özel belgeseli ‘Söz’ün Bittiği Yer’ ilk kez izleyiciyle buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi olarak 3 sezon ve 84 bölüm süren ekran macerasını noktalayan ‘SÖZ’ün, arşiv niteliğindeki ‘Söz’ün Bittiği Yer’ belgeseli görücüye çıkıyor. Yayınlandığı ilk bölüm itibariyle Türk televizyon tarihinde ilklere imza atan ‘SÖZ’ün, özel belgeselinde şimdiye kadar hiç yayınlanmamış kamera arkası ve sahne görüntüleri yer alıyor.

2 Ağustos’ta ‘SÖZ’ün YouTube kanalında yayınlanacak ‘Söz’ün Bittiği Yer’ belgeselinde; dizinin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar, yönetmeni, oyuncuları ve yapım ekibinin röportajları yer alıyor.

Özel olarak kurgulanan ve 84 saniyeden oluşan belgeselin jeneriği, dizinin 84 bölümden alınan birer saniyelik çok özel görüntülerden oluşuyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.