‘Söz’ dizisinin merakla beklenen 2. tanıtımı da büyük beğeni topladı

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı ‘Söz’ dizisinin 2. tanıtımı yayınlandı.

İlk tanıtım fragmanı büyük ilgi gören ve digital ortamda kısa sürede yaklaşık 2 milyon görüntülenme alan ‘Söz’ dizisinin merakla beklenen 2. tanıtımı da büyük beğeni topladı.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi’nin hikayesini konu alan ‘Söz’ dizisi Star TV ekranlarında seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

Vatanın Her Karış Toprağı İçin

“Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla dikkat çeken ‘Söz’ dizisinin 2. tanıtımında komutanları dağlık bir arazideki hedefleri kontrol eden ve çatışan askerlere hitap ediyor. Edirne’den Kars’a kadar vatanın her karış toprağı için savaştıklarının hatırlatıldığı askerlere onların bu kahramanlıkları sayesinde halkın rahat ve güven içerisinde uyuduğu söyleniyor. Komutanın hitabı; askerlik mesleğinin kısa bir özeti gibi tüm tanıtıma işleniyor.

Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.

On İki Kahraman Asker

Kıdemli Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler. Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan Kıdemli Üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş canlandırıyor.

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.