“Söz dizisine gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyuz”

Üç sezondur ilgiyle izlenen, Tims&B Production imzalı ‘Söz’ dizisi televizyon yayınından hemen sonra dijital ortamda sadece BluTV’de izlenebiliyor. Markanın CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ, bu önemli işbirliğiyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Pazartesi akşamları yayınlanan Söz dizisi televizyon yayınından sonra sadece BluTV’den izlenebiliyor.

BluTV CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ, ‘Söz’ dizisinin televizyondan sonra sadece BluTV’de olması ile ilgili “Söz dizisinin geleneksel televizyon dizilerinin yanında çok daha farklı bir başarısı olduğuna inanıyoruz. Söz dizisini çeşitli sebeplerden dolayı televizyondan takip edemeyen ya da bölümü tamamlamak için saatlerce reklam izlemek zorunda kalan izleyicilerden bir kısmının alternatif bir beklentisi olduğunu fark ettik. Reklamsız bir internet televizyonu olarak da azımsanmayacak sayıdaki bu kitle için Söz dizisini televizyon yayınından sonra sadece BluTV’de olacak şekilde bünyemize kattık. Söz dizisine gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyuz.” şeklinde düşüncelerini belirtti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.