Sosyal medyada Fahriye Evcen’e sevgi seli

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in doğum günü olan bugünde sevenleri ve hayranları sosyal medyada Fahriye Evcen rüzgarı estirdi. Kısa sürede sosyal medya devi Twitter’da en çok konuşulanların arasına giren ”IyikiDogdun FahriyeEvcen” etiketi Twitter’ı yıktı geçti…

İŞTE! FAHRİYE EVCEN HAKKINDA SEVENLERİNİN SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTIĞI YORUMLARDAN BAZILARI…

Begüm Fadul ‏@BegmFdl
IyikiDogdun FahriyeEvcen güzel yüzünden o muhteşem gülüşün hiç kesilmesin tüm dileklerin gerçek olsun inşallah

Bülent Kocabıyık ‏@twitvole
bu arada Fahriye Evcen’e mutlu yıllar ve yaşlar olsun.. iyi ki doğmuş güzeller güzeli… daha nice başarılı yıllar onun olsun..

Ebtehal Yıldırım ‏@E_A96
IyikiDogdun FahriyeEvcen

Aseel ‏ ‏@Aseeel_
IyikiDogdun FahriyeEvcen
Guzelimmmm başarılı Evcen’im
iyiki doğdun bebeğim

Foreveralsel ‏@Gneinkz7
Bu dizinin,Feride karakterinin yeri bende çok ayrı,çok özel
IyikiDogdun FahriyeEvcen

calikusu gul ‏@ferkam38
Kalpleri ruhlari sevgileri birlestirenlere…

Nevi~ŞahsınaMünhasır ‏@Nosstaljii
Sanki bu dünyaya gelirken,
Allah’a bu aşk için söz vermişim gibi.. IyikiDogdun FahriyeEvcen

FEROMM ‏@eliz189
Kaliteli tutum ve davranışlarınla IyikiDogdun FahriyeEvcen

Ekin ‏@Ekin321334
IyikiDogdun FahriyeEvcen

FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

Solingen’de doğan Fahriye Evcen, çocukluğunda Almanya’da ailesi ile zor zamanlar geçirdi. Yedi yaşında iken Alman Neo-Naziler Solingen şehrinde Türklerin yaşadığı evleri yakmaya başlayınca, Evcen’in ailesi dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını hep kapalı tuttu. Türkiye’de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan’ın programına seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen’i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul’a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı. Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynadı. Almanya’daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi’nde tarih bölümünden mezun olmuştur. Yapımcılığını TİMS Productions’ın yaptığı Çalıkuşu’nda Feride karakterine canlandırdı. Çalıkuşu’nda başrolü paylaştığı Burak Özçivit’le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyazperdeye döndü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.