Soruları yanıtsız bıraktı… Hazal Kaya hamileliğini gizliyor mu?

Şubat ayında oyucu Ali Atay ile görkemli bir düğünle hayatlarını birleştiren başarılı oyuncu Hazal Kaya, önceki gün İstinyePark’ta objektiflere takıldı.

Nisan ayı başında hamile olduğu yönündeki iddialar ile gündeme gelen ve geride bıraktığımız hafta da bir klinikten çıkarken görüntülenerek bu iddiaların güçlenmesiyle haber olan güzel oyuncu Hazal Kaya, alışveriş turu sonrası aracına binerken görüntülendi.

blank

Markalar Sokağı’nda bulunan vale noktasında objektiflere poz veren Kaya, hamilelik hakkındaki sorulara yine cevap vermeyerek sadece “Kolay gelsin” demek ile yetindi. Spor ve bol kıyafetleri ile kendisini ele vermeyen Hazal Kaya’nın aldığı hafif kilolar ise gözlerden kaçmadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.