YouTube / gazetemag tv

‘Sonsuz Aşk’ filmi İspanya’da izlenme rekoru kırdı

Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın başrollerini paylaştığı, ‘Sonsuz Aşk’ filmi İspanya’da yayınlandığı gün izlenme rekoru kırdı.

Yapımını TAFF’ın üstlendiği, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, senaryosunu Ahmet Katıksız ve Deniz Akçay’ın yazdığı “Sonsuz Aşk” filmi, İspanya’da yayınlandı. 24 Mart 2017’de Türkiye’de vizyona giren film, İspanya’da yayınlandığı gün en çok izlenen yapım oldu.

Zeynep (Fahriye Evcen) ve Can’ın (Murat Yıldırım) beklenmedik bir anda başlayan aşklarını konu edinen, duygu dolu sahneleriyle de dikkat çeken Sonsuz Aşk, İspanya’da yayınlandığı gün 2 Milyon 157 bin izleyiciye ulaştı ‘Sonsuz Aşk’ın oyuncu kadrosunda Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın yanı sıra; Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya ve Didem İnselel, Ege Aydan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ulc9GQnz50c

https://www.youtube.com/watch?v=pSyq99Jgr5E

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.