Soner Sarıkabadayı’yı babalık heyecanı sardı

Pop müziğinin başarılı ismi Soner Sarıkabadayı, önceki akşam düzenlenen bir ödül töreninde üç ödül birden aldı.

Pop müziğinin başarılı ismi Soner Sarıkabadayı, önceki akşam düzenlenen bir ödül töreninde üç ödül birden aldı. ‘Yılın en iyi erkek pop müzik sanatçısı’, ‘Ölümüne’ şarkısına çektiği klip ile ‘Yılın en iyi klibi’ ve yine aynı şarkıyla ‘Yılın en iyi klibi’ ödülünün sahibi oldu.

Sevgilisi Madelein Lopez’den çocuk bekleyen ve baba olmak için gün sayan başarılı popçu, ödül sonrası muhabirlerin sorularını yanıtladı. Bir heyecanlı olan Sarıkabadayı, “Benim için çok özel bir gece oldu, 3 ödül birden aldığım için çok mutluyum” dedi. Yaşadığı babalık heyecanı hakkında konuşan şarkıcı, “Tabiki çok heyecanlıyız, henüz kucağımıza almadığımız için pek birşey anlamadık” dedi. Sevgilisinin hamileliği hakkında konuşan Sarıkabadayı, “Aşermeler oluyor, ama mutluluk tüm yorgunlukları alıyor. Çok zorluk yaşadım diyemem, inşallah kucağımıza almayı bekliyoruz” dedi. Erkek çocuk bekleyen adının ne olacağını merak konusu olan şarkıcı, “Şuanda babamın adı olan Hasan’ı koyacağız, eşimde ispanyol bir isim düşünüyor” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.