gazetemag tv

Soner Olgun ‘‘Yakarım Yağmurları’’

Soner Olgun
Maxi Single Çalışmasının İkinci Klibini
‘‘Yakarım Yağmurları’’
Şarkısına Çekti

Müzik hayatında yirminci yılını tamamlayan Soner Olgun, ‘‘Yakarım Yağmurları’’ isimli ilk maxi single çalışmasını birkaç ay önce çıkarmıştı. İlk klibini ‘Mağusa Limanı’ şarkısına çeken Olgun, ikinci klibi single çalışmasına ismini veren “Yakarım Yağmurları’’ şarkısına çekti.

Klip şarkısının sözleri “kutup zencisi” adlı twitter fenomeni Oğuz Asma’ya, müziği Soner Olgun’a ait. Bir aylık ön çalışmanın ardından, ‘Yakarım Yağmurları’ klip çekimleri İstanbul’un ünlü sahne mekanlarından biri olan ‘My Cabaret’de gerçekleştirildi. Oğuz Koloğlu’nun yönetmenliğinde, teknik ve cast olarak yaklaşık 100 kişilik bir ekiple, çekilen klip iki günde tamamlandı.

Esen Müzik etiketiyle müzik market ve dijital kanallarda olan albümün, yeni klibini tüm müzik kanallarında izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.