Soner Olgun, Seda Sayan’ı sahnesinde ağırladı

Merit Park Hotel’deki Letafet’te bu hafta da Soner Olgun izdihamı yaşandı. Salonu tıklım tıklım dolduran sanatçıyı izlemeye gelenler arasında Seda Sayan da vardı.

Ünlü sanatçı Soner Olgun, Girne’deki Merit Park Hotel bünyesinde hizmet veren “Letafet Lounge Bar”daydı. Rezervasyonların günler öncesinden tükendiği gecede sesiyle ve sazıyla konuklarını mest eden Olgun’u, sanatçı dostu Seda Sayan da izledi. Sayan, kendisini sahneye davet eden Soner Olgun için, “Büyük usta… Çok ama çok değerli bir sanatçı. Ben de sizin gibi onun hayranıyım” dedi. Konukların isteğini kırmayan Sayan, Yıldız Tilbe’nin “Aşk laftan anlamaz ki” adlı şarkısını söyledi.

blank

40 yıllık çifte alkış

Gecenin ilerleyen saatlerinde Soner Olgun, evliliklerinin kırkıncı yılını kutlayan bir çifti alkışladı. Sonra da kendisini izlemeye gelen bir grup nöroloji uzmanına dönerek, “Bir erkek veya kadın, 40 yıl aynı insanla evli olur da sinir sistemi nasıl sağlıklı kalır?” diye soran Olgun, salonu kahkahaya boğdu. Aynı sahneyi paylaştığı eşi Özlem Olgun ve orkestrasıyla birlikte üç saatlik bir performans ortaya koyan Soner Olgun, 6 Nisan’da Letafet’te yeniden sevenleriyle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.