Sonbahar – Kış Modasının Stil Kodları Optimum Moda Günleri’nde Çözülüyor!

bul Anadolu Yakası’nda kaliteli ve indirimli alışverişin merkezi İstanbul Optimum Outlet’te Moda Günleri başlıyor. 7 – 8 Kasım’da moda dünyasının ünlü isimleri Carlos Martin, Özge Ulusoy, Çağla Şıkel ve Pascal Nouma’nın yer alacağı defilelerle moda rüzgarı eserken, şarkıcı Edis ve Simge Sağın sevilen şarkılarıyla hafta sonunu bir moda festivaline dönüştürecek.

Arzulanan dev markaların outlet mağazalarının bulunduğu, herkesi moda ve keyifli yaşamla buluşturan İstanbul Optimum Outlet, 7 – 8 Kasım tarihlerinde yapılacak 2015/2016 Sonbahar – Kış Moda Günleri’nde ziyaretçilerine yine dopdolu bir hafta sonu sunuyor.

7 Kasım Cumartesi günü saat 16:00’da gerçekleşecek ilk defilede Carlos Martin, Özge Ulusoy ve Pascal Nouma’nın baş mankenliğinde 2015/2016 Sonbahar – Kış modasına ait kreasyonlar ziyaretçilerle buluşacak. İstanbul Optimum Outlet’te yer alan markaların kreasyonlarından oluşacak defile, 8 Kasım Pazar günü yine saat 16:00’da Carlos Martin, Özge Ulusoy ve Çağla Şıkel’in baş modelliğindeki defile ile devam edecek. Modaya yön veren pek çok markanın koleksiyonlarının yer alacağı defilelerde elektronik keman sanatçısı Giselle Tavilson’un müzik şovuyla ziyaretçiler unutulmaz dakikalar yaşayacak. Giselle Tavilson’un keman şovu ve trio ekibiyle izleyiciler çok farklı bir moda gösterisi izleyecekler.

Optimum Moda Günleri’nin sürprizi ise defilelerin ardından yer alacak olan mini konserler olacak. 7 Kasım Cumartesi günü pop müziğinin yakışıklı ve taze kanı Edis olacak. Edis, “Benim ol” ve “Olmamış mı” adlı sevilen şarkılarını seslendirecek. 8 Kasım Pazar günü ise Miş Miş Simge güzel şarkılarıyla İstanbul Optimum ziyaretçileriyle buluşacak.

2015/2016 Sonbahar – Kış modasının yeni trendleriyle tanışmak ve müzik coşkusunu doyasıya yaşamak, dev markaların outlet mağazalarıyla kaliteli alışverişin tadını çıkarmak için 7 – 8 Kasım 2015 İstanbul Optimum Outlet Moda Günleri’ni kaçırmayın!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.