‘Sol Yanım’la ekrana dönen Cansel Elçin, iş adamı İhsan Kutlusay’ı canlandıracak!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, perşembe akşamı STAR TV’de ekrana gelmeye başlayacak ‘Sol Yanım’la ekrana dönen Cansel Elçin, iş adamı İhsan Kutlusay’ı canlandıracak!

Rolü için saçlarını kırlaştıran Elçin; orta yaşlı, tüm karizmasıyla hırslı bir iş adamı olarak sevenlerinin karşısına çıkacak.

Eski İstanbullu, tanınmış ve varlıklı bir ailenin tek oğlu olarak, Kutlusay hanedanlığının hırslı temsilcisi olan İhsan Kutlusay, eğitimli, yakışıklı ve azimli bir işadamı! En büyük zaafı, başarıya ve başarılı insanlara karşı hastalıklı tutkusu! Bu tutku, oğluna ve kızına karşı sevgi beslemesine bile engel!

blank

İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ

Eşini kaybettikten sonra, genç bir mankenle ikinci evliliğini yapan İhsan Kutlusay karakteri için imajını değiştiren Cansel Elçin, olgun yakışıklılığı ile sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla övgü alıyor.

Görkemli prodüksiyonu, yıldız adayı genç oyuncuları ustalarla buluşturan kadrosu, göz alıcı mekanları ve kostümleri ile son derece iddialı ‘Sol Yanım’, perşembe STAR TV ekranında izleyiciyle buluşacak.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosu Melis Civelek imzasını taşıyan ‘Sol Yanım’, “tesadüflerin yol açtığı yepyeni başlangıçların hikayesi”!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.