gazetemag tv

ŞOK! Yunus balığı ile cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti

‘Yunuslarla konuşan kız’ isimli BBC belgeseli 1960’lı yıllarda şişe burunlu bir yunusa İngilizce öğretmek için görevlendirilen nörolog John C. Lilly’ye asistanlık yapan Margaret Howe, yaşadıklarını yıllar sonra anlattı…

blank

O zamanlar 23 yaşında olan Howe, kendini hayattan soyutlayarak tüm zamanını bu 6 altı yaşındaki yunusla beraber geçirmeye başladı.

Howe yaptığı açılamada, yunus Peter’la cinsel ilişkiye girdiğini söyledi. Çok sert olmadığı sürece herhangi bir yerime sürtünmesine izin veriyordum diyen Howe, yaşadığı bu deneyimi tüm açıklığıyla anlattı. Deney sonrası Miami’ye gönderilen Peter, kısa bir zaman sonra kırık kalp sendromundan öldü.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.