ŞOK! “Yeliz Yeşilmen evli bir adamla olup yuva yıktı!”

Katıldığı ‘Gelinim Olur Musun’, ‘İşte Benim Stilim’ gibi yarışmalarla adını duyuran Sinem Umaş, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının konuğu oldu.

Sinem Umaş, programda oyuncu ve şarkıcı Yeliz Yeşilmen’e seslenerek “Ben senin gibi evli adamlarla birlikte olup yuva yıkmadım” ifadelerini kullandı.

Sinem Umaş ve Yeliz Yeşilmen kavgası dur durak bilmiyor. Sokak hayvanları ile başlayan kavgada ikili arasında gerilim gittikçe artıyor. Birbirlerine bel altı hakaretlerde bulunan Sinem Umaş ve Yeşilmen tartışması ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programında alevlendi.

“BEN SENİN GİBİ EVLİ ADAMLARLA OLMADIM”

Sinem Umaş’ın programda konuşma yaptığı sırada Yeliz Yeşilmen, sunucu Gülşen ve Müge’ye 12 yıl önce yaşanmış bir olayı mesaj attı. Geçmişiyle ilgili olumsuz yorumun ardından sinir krizine giren Sinem Umaş, açtı ağzını yumdu gözünü ve Yeşilmen’e “Ben senin gibi evli adamlarla olmadım” dedi.

“İNSANLARI GEÇMİŞİNDEN VURMAK DOĞRU DEĞİL”

2. Sayfa programının sunucuları ” İnsanları geçmişinden vurmak doğru değil” yorumunu yaptılar.

arşiv haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAM OKU