ŞOK! Vincent van Gogh’un ‘İlkbahar Bahçesi’ adlı tablosu müzeden çalındı

Hollanda Amsterdam’da bulunan Singer Laren Müzesi’nden Vincent van Gogh’un ‘İlkbahar Bahçesi’ (Spring Garden) isimli tablosu çalındı. Müze koronavirüs tedbirleri çerçevesinde kapalıydı.

Hollanda’da Koronavirüs önlemleri kapsamında kapalı olan bir müzeden ünlü ressam Vincent van Gogh’a ait bir tablo çalındı.

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’daki Singer Laren Müzesi, usta ressam Vincent van Gogh’un ‘İlkbahar Bahçesi’ (Spring Garden) adlı tablosunun sabaha karşı yapılan bir baskınla çalındığını duyurdu. Başka eserlerin kayıp olup olmadığı henüz belirlenemedi.

MÜZE KORONAVİRÜS NEDENİYLE KAPALIYDI

Müzenin salgın tedbirleri kapsamında kapalı olduğunu belirten yetkililer olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığını belirtti.

Müze kapanmadan önce, Rijksmuseum le yapılan işbirliği kapsamında ‘Ruhun Aynası’ (Mirror of the Soul) adı verilen bir sergiye ev sahipliği yapıyordu. Sergide Toorop ve Mondrian gibi sanatçıların eserleri sergileniyordu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.