ŞOK! Ünlü YouTuber Marina Joyce kaçırıldı mı?

Sosyal medya çalkalanıyor; 1 milyondan fazla takipçisi olan YouTuber kaçırıldı mı? YouTube’da kıyafet önerileri üzerine videolar paylaşan ve 1 milyondan fazla takipçisi bulunan blogger Marina Joyce hakkında çok ciddi iddialar dönüyor. Takipçilerinin büyük çoğunluğunun endişe duyduğu Joyce’un kaçırılmış olabileceğini düşünen takipçileri, YouTuber’ın paylaştığı son videonun ilk saniyelerinde (11 ve 12. saniyeleri arasında) ‘help me’, yani ‘yardım et’ şeklinde fısıldayarak gizli şekilde yardım istediğini iddia ediyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=FqhFUbtpiB4

Marina Joyce hakkında yazılan bir blogda, YouTuber’ın videoları bir kişi tarafından zorla yapmış olabileceği, bu kişinin büyük olasılıkla erkek arkadaşı olduğu belirtilmiş. Yine vücut diline işaret edilen blog yazısında Joyce’un son derece tedirgin olduğu, vücudunun titrediği ve bir kişinin kendisine verdiği direktiflerle hareket ettiğinden bahsediliyor.

Başka teori ise YouTuber’ın uyuşturucu kullanmaya başlamış olabileceği yönünde. Joyce hakkında eleştirilerde bulunan diğer YouTuber’lar, Joyce’un kişiliğinde değişiklikler gözlemlediklerini, bu belirtilerin genellikle uyuşturucu kullanımıyla ilişkili olduğunu söylediler.

Tüm bu yaşananlardan sonra Twitter’da #savemarinajoyce (Marina Joyce kurtarılsın) hashtag’i trend başlıklar arasına girerek 34 binden fazla tweet atılmış.

Marina Joyce2

Son attığı tweet’lerde mutlu olduğu görülse de bunların bir kişi (yani erkek arkadaşı) tarafından tehdit yoluyla yaptırılmış olabileceği üzerinde durulan YouTuber’ın akıbeti hala netlik kazanmış değil. Webtekno

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.