ŞOK! Teoman: Türk olmak midemi bulandırıyor

Ünlü sanatçı Teoman şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Türk Rock müziğinin sevilen ismi Teoman, çocukluğuna ait düşünceleri paylaştığı dergide yaşadığı toplumla ilgili skandal açıklamalarda bulundu.

Yazısında 14 yaşında İsviçre’de teyzesine gerçekleştirdiği ziyareti anlatan Teoman, eniştesinin “Ancak Lotto’yu tutturursan burada yaşayabilirsin” sözü üzerine kapıldığı düşünceleri şu şekilde aktardı:

“TÜRK OLMAKTAN NEFRET EDİYORUM”

“Türkiye’den İstanbul’dan, Topkapı Garı’ndan, Türk Sanat Müziği’nden, türkülerden, tıklım tıklım otobüslere binerken başkalarının önüne geçmek için çabalamaktan, folklordan, futboldan, kuyruğa girmeyi bilmeyen insanlardan, çamurdan, mahallelerinden geçtiğimde sataşan çocuklardan, ter kokusundan, din ve turizm dersinden, sokak kapıları önündeki ayakkabılardan, maşrapadan, köylülerden, minibüs muavinlerinden, tığ işlerinden, gül suyu kokusundan, başörtüsünden, alaturka tuvaletten, seccadeden, elektirk ve su kesintilerinden, bağlama ve zurna sesinden, yemek yemekten, blok flütten, halay çekenlerden göbek atanlardan, yemek kokan apartmanlardan, kalabalıktan, babasızlıktan, fakirlikten, sıskalığımdan, sevgilim olmamasından, utangaçlığımdan, ve Türk olmaktan nefret ediyorum. Midemi bulandırıyor. Lottoyu kazanmalı ve burada kalmalıyım. İsviçreli olmalıyım! Burada Elvis gibi biri de olabilirim”

teoman1

MENAJERİ AÇIKLAMA YAPTI

Bu yazısıyla sosyal medyadan büyük tepki toplayan Teoman’ın menajeri Funda Sanlıman Twitter’dan açıklamalarda bulundu:

teoman2

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.