ŞOK! Tan Sağtürk: Çocuklarımla tehdit ediyorlar!

Bir dönem rol aldığı Bez Bebek dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu ve balet Tan Sağtürk, bir sosyal medya kullanıcısının “Çocuklarını öldüreceğim” şeklinde mesaj attığını belirtti ve ailesinin can güvenliği için koruma talep etti.

Ünlü balet Tan Sağtürk, sosyal medyadan aldığı mesajla hayatının şokunu yaşadı. Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre; İsa P. isimli kullanıcı, Sağtürk’e ‘Çocuklarını öldüreceğim’ şeklinde bir tehditte bulundu.

SAVCILIĞA KOŞTU

Hemen savcılığa başvuran balet, mesajın ne amaçla ve kim tarafından gönderildiğini bilmediğini, çocuklarının can güvenliği tehdit edildiği için korku ve paniğe kapıldığını belirtti.

‘MESAJI ATAN ŞAHIS AİLEME ZARAR VEREBİLİR’

Tanınmış biri olduğu için çocuklarının okul adreslerinin bilinmesinden endişe eden Sağtürk, “Beni neden çocuklarımla tehdit ediyorlar anlamadım. Mesajı atan şahıs aileme zarar verebilir” dedi. Ailesinin ve kendisinin can güvenliğinin sağlanması için koruma talep eden Sağtürk’ün ihbarı sonrası, kullanıcı tespit edilip hakkında uzaklaştırma kararı verilecek.

Tan Sağtürk, Rus asıllı Alona Ataberk ile 2009 yılında nikâh masasına oturdu. Çiftin Ada ve Teo adında iki çocuğu var.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.