ŞOK! Talisca’dan Caner Erkin’e uçan tekme iddiası

Süper Lig’in 7. haftasında ile 2-2’lik sonuçla berbaere kaldı. Mücadele sonrası Siyah Beyazlı futbolcular ve ’nın soyunma odasında kavga ettiği öğrenildi.

Süper Lig’in 7. haftasında ile ’un 2-2 berabere kaldığı maçın ardından bomba gibi bir iddia ortaya atıldı.

Beyaz TV’nin haberine göre; maçının hemen ardından ile arasında söz dalaşıyla başlayan kavga daha sonra fiziksel kavgaya dönüştü ve ’in ’ya küfretmesi üzerine , ’e uçan tekme attı. İkiliyi takım arkadaşları zor sakinleştirdi.
Beyaz TV muhabirinin aktardığı bilgiler şu şekilde: “Maçtan sonra Caner soyunma odasında ’ya Türkçe küfürler ediyor. Bazı el hareketlerini görünce de tercümanı çağırıyor. Caner, ’ya şunları demiş: ‘Sen bu takımın üzerinde oynamaya ve kendine oynamaya çalışıyorsun. Kendi istatistiklerini yükseltmeye çalışıyorsun.’ Kavgaya gelmeden önce 2-3 dakika geçiyor. Sonrasında bir anda, durduk yere uçarak Caner’e tekme atıyor. kendini kaybetti, herkes 2 futbolcuyu yatıştırmak için çabalıyor. Caner hamle yapmış ve vuramamış. 5 dakika sonra masajın oldugu odaya giriyor, 10 dakika sonra Şenol hoca tribünden aşagı indi. Hocaya söyleniyor. Hoca inanılmaz kızmış. Oyuncularla konuşma yapmış. ‘Bu takımın üzrinde oyuncular var, ben buna engel olamıyorum. Buna engel olmaya çalışacağım. Eğer yapamazsam bırakacağım’ diyor.”

CANER ERKİN YALANLADI

Soyunma odasında ile kavga yaptığı iddia edilen , bu iddiaları yalanladı.

BEŞİKTAŞ JK BU HABER HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

Kulübümüzden Açıklama

Basın yayın organlarında maçı sonrasında futbolcularımız ile Anderson ’nın soyunma odasında yumruk yumruğa ve birbirlerine uçan tekme atarak şiddetli bir kavga ettiğine yönelik iddialar asılsızdır.

Herkesin bildiği üzere, böyle yüksek konsantrasyonun olduğu ortamlarda saha içinde, yedek kulübesinde, soyunma odasında çeşitli tartışmalar olabilir. Ufak bir atışmayı büyütmek ve senaryolar üretmek ise gerçeklerden uzak, maksatlı girişimlerdir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

JK

# GazeteMAG Arşiv Haberler