ŞOK! Sosyetik güzelden Ebru Şallı’ya “Ezik Türk kadını ve cahil”

Ebru Şallı’nın yanlış pilates yaptığını söyleyen sosyetik güzel Mina Somer “Ezik Türk kadını ve cahil” diyerek yeni bir tartışmayı başlattı.

Pilates denilince Türkiye’de ilk akla gelen isim olan Ebru Şallı, “Bilinçsiz spor yaptırıyor” uyarıları üzerine hem ABD hem de Türkiye Cimnastik Federasyonu’ndan eğitmenlik sertifikası almıştı. Ancak Şallı, buna rağmen kendisine yapılan eleştirilerin önüne bir türlü geçemedi.

“SPOR YAPIYOR ZANNEDİYOR”

Deniz Akkaya, Gizem Özdilli ve Prof. Dr. Erkan Topuz gibi birçok isim tarafından eleştirilen Ebru Şallı’ya bir eleştiri de sosyetik güzel Mina Somer’den geldi. Somer, pilates sayesinde form tutan yabancı bir modelin fotoğrafını paylaşıp altına şöyle yazdı: “Son 3-5 senedir instagram’a pilates videoları koyup kendini spor yapıyor zanneden ezik Türk kadınlarına selam olsun.”

GÖZLER GÜZEL SUNUCUDA…

Sosyetik güzel, ‘ezik Türk kadını’ sözüyle kimi hedef aldığını soranlara ise Ebru Şallı’yı çok kızdıracak şu yorumu yaptı: “Şurada 3-5 senedir yanlış yunluş iki aptal pilates hareketi yapınca kendini spor yapıyor zanneden Ebru Şallı tarzı ve benzeri cahil kadınlarımızdan bahsetmiştim.” Mina Somer’in bu sert eleştirisi üzerine Şallı’nın nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu oldu. Takvim

ebru

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.