gazetemag tv

ŞOK! “Sıla’nın morlukları orijinal değil!”

Oyuncu sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddia ederek savcılığa başvuran şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun açtığı davada yeni bir gelişme yaşandı. Adli tıp, savcılığa gönderdiği raporda, Sıla’nın morluklarının orijinal olmadığını belirtti.

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz ay sevgilisi Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü söyleyerek şikayetçi oldu.

Şikayet dosyasına darp raporunu da koyan Sıla’nın morluklarının orijinal olmadığı ortaya çıktı. Sıla’ya ait olaydan sonraki günlerde çekilen ve soruşturma dosyasına giren görüntülerle ilgili Adli Tıp Kurumu, raporu savcılığa gönderildi.

“MORLUKLAR BELLİ OLMUYOR”

Radyo Viva’nın Ağır Masa programından alınan bilgiye göre, raporda görüntülerin orijinal olduğu ve vücudundaki morlukların belli olmadığı belirtildi. Soruşturmanın seyrini değiştirebileceği öne sürülen söz konusu görüntüler uzun süre tartışılmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.