ŞOK! Sıla Gençoğlu: Önümüzdeki günlerde ameliyat olmam gerekecek

Oyuncu Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia ederek geçtiğimiz kasım ayında şikayetçi olan şarkıcı Sıla Gençoğlu, bileğinde ve dirseğinde iç kanama olduğunu bu nedenle ameliyat olacağını açıkladı.

Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia eden Sıla Gençoğlu, “Her yerim mordu. Bileğimde iç kanama, dirseğimde iç kanama. Önümüzdeki günlerde ameliyat olmam gerekecek.” dedi.

Sıla, Ahmet Kural için de şu sözleri sarf etti;

“Emsal dava olmasını istiyorum. Onun alacağı cezayla hiç ilgim yok. ‘O perişan olsun, mahvolsun, zindanlarda çürüsün!’ hiçbir zaman çıkış noktam bu olmadı. Ama karşılıksız kalmasın ve bunu da yapmayın be kadınlara abi!”

“BUNU BİZE YAPANLARIN UTANMASI LAZIM”

“Bir de bu olayın magazinleştirilmesine karşıyım. Bu, bir şiddet problemi. Kadın, erkek, hayvan, herhangi bir canlı neyse o, bu bir şiddet problemi. Ve bu tip problemler oraya çıkmak zorunda. Biz bunları konuşmak zorundayız. Kadınların konuşması lazım. Utanmaması lazım. Bu bizim değil, bunu bize yapanların utanması gereken bir şey”

Ve Ahmet Kural, Sıla Gençoğlu sessizliğini bozdu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.