ŞOK! Sezen Aksu’nun evinde yangın çıktı

Sezen Aksu’nun Kandilli’de bulunan evinde, 2009 yılının ardından yeniden yangın çıktı. Sözcü’de yer alan habere göre ikinci albümünün kayıtlarını Sezen Aksu’nun Kandilli’deki evinde tamamlayan Buray, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

Sezen Aksu’nun evinde albüm kayıtlarını yapan Buray ikinci albüm heyecanı yanında yangın korkusunu da yaşadı. Aksu’nun Kandilli’deki evinde çalışan Buray, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Buray, başına ciddi bir kaza geldiğini söyledi. Sevilen şarkıcı, “Üç gün boyunca Sezen Hanım’ın evindeydim. Kayıtlarımı bitirdim. Sonra stüdyoda yangın çıktığı haberi geldi, çok üzüldüm” diye konuştu.

Stüdyodaki klimadan dolayı yangın çıktığı ve 200 bin TL’ye yakın zarar olduğu öğrenilen Aksu’nun evinde daha önce de 2009 yılında yangın çıkmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.