ŞOK! Sezen Aksu evinin kirasını ödeyemedi

Türk müziğinin usta seslerinden Sezen Aksu’ya ikamet ettiği evin kirasını ödemeyemediği için mahkeme yolu gözüktü. Aksu’nun Anadolu Yakası Küçüksü’da bulunan stüdyo evinin 11 bin TL’lik iki kirasını ödemeyemediği öğrenildi.

Bu duruma çok kızan mal sahibinin ise Sezen Aksu’ya noterden ihtar çekerek, bir an önce kira bedellerini tahsil etmek istediği öğrenildi. Bunun dışından Kanlıca’da mal sahibi olduğu bir yalısı olan ünlü sanatçı, Küçüksu’daki evi de müstakil olması ve komşulara fazla ses gitmemesinden tercih ettiği biliniyor.

50 milyonluk yalısı var

62 yaşında olan ve yetmişlerden itibaren hayatımızda olan Aksu, geçtiğimiz senelerde müziği bıraktığı söylemişti. Ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladığı haberlerinin ardından tekrar konser maratonu yapan Sezen Aksu üst üste 4 konser vermiş ve ardından müziği kesin olarak bıraktığını söylemişti. Stüdyo olarak kullandığı evin 22 bin lira olan 2 aylık kirasını ödemeyen Aksu’nun, 50 milyon değerinde Kanlıca’da yalısı var. Güneş

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.