ŞOK! Şeyma Subaşı’nın Dubaili Türk iş adamıyla videosu ortaya çıktı

Geçtiğimiz gün ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile evliliğini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı’nın oyuncu Çağatay Ulusoy ile aşk yaşadığı iddia edilmiş, Subaşı bu iddiaları yalanlamıştı. Bahsedilen Çağatay isimli kişinin kim olduğu ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın evliliğinin bitmesi, magazin gündemini yerinden oynatmışken, özellikle Şeyma Subaşı üzerine dönen iddialar birbiri ardına geliyor.

GERÇEK ÇAĞATAY DUBAİLİ TÜRK İŞ ADAMI

Şeyma Subaşı’nın, dün Çağatay Ulusoy ile ilişkisi olduğu iddiası ortaya atılmıştı. Bugün ise gerçek Çağatay’ın kim olduğu ortaya çıktı.

Şeyma Subaşı, dün yaptığı açıklamada, ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’la ilgili ortaya atılan iddiaları yalanlamıştı. Şeyma Subaşı’nın sık sık Dubai ziyaretleri yaptığı biliniyor. Acun Ilıcalı’dan bebeği olduğu dönemde, adı Çağatay olan Dubaili zengin Türk iş adamı ile ilişkisi olduğu iddia edilmişti.

Subaşı’nın, Çağatay ismindeki bu iş adamıyla birlikte gece kulübünde çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

Diğer taraftan bugün ortaya çıkan yeni bir gelişmeye göre, Şeyma/Acun ayrılığında Şeyma Subaşı’nın talebi, süreci boşanmaya götürdü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.