ŞOK! Serdar Ortaç: Nereden evlendim? Evlendiğim güne lanet olsun

Hemen hemen her yerde magazincilere “Mutluluktan ölüyorum” mesajı veren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın itirafı gündeme bomba gibi düştü.

Habertürk’ten Esin Övet’in yazısına göre, Alaçatı’da bir restoranda arkadaşlarıyla yemek yediği sırada eşi Chloe Loughnan ile evlendiğine pişman olduğunu söyledi.

İşte Övet’in yazısı:

Yer: Alaçatı Ferdi Baba

Tarih: 10 Ağustos 2016 Çarşamba

Saat: 22.30

Masada: 4 kişi oturuyor. 3’ü erkek, 1’i kız. O kız da Esra Eron.

Bunları neden mi yazıyorum? Serdar Ortaç şimdi yazacaklarımı yalanlayacak da o yüzden. Çünkü bazı sanatçılar vardır ki her şeyi yalanlarlar.

Serdar Ortaç da eğer işine gelmeyen bir haber yapılı- yorsa “Yalan” der. O yüzden yazı- yorum ki kayıtlara geçsin diye. Chloe ile evlendiği günden beri, “Evliliğim şöyle güzel, böyle güzel. Mutluluktan ölüyorum. Herkese evlenmeyi öneriyorum. Aman karıma şöyle âşığım, böyle âşığım” diyen Serdar Ortaç, Alaçatı Ferdi Baba’da, “Nereden evlendim? Evlendiğim güne lanet olsun. Çok pişmanım” diyerek küfürler ediyordu.

Ağza alınmayacak küfürler olduğu için burada yazamıyorum. Ama benden kendisine küçük bir tavsiye: Aman Serdar dikkat! Ses tonunu biraz daha iyi ayarla. İnan yan masadaki herkes seni dinlemiş. Çünkü sen, karın Chloe ile mutluluk pozları verip “Şöyle âşığım, böyle âşığım” dediğin için insanların ekstra dikkatini çekmiş “Evlendiğime çok pişmanım” konuşmaların. Bir de tabii ekstra küfürlü konuşunca olanlar olmuş. Yan masada oturan birçok kişinin kayıtlarına geçmiş.

SANAT DÜNYASINDA EVLİLİK

Artık sadece sanat dünyasında, magazin dünyasında, sosyete arasında, işadamları arasında, futbolcular arasında gibi bir durum kalmadı, evlilik kurumu toptan ciddi bir yara aldı. Ki bence evlilik, en güzel kurumlardan biri.

Evlilik kurumunun ciddi bir yara almasının başında şunlar geliyor:

1- Sosyal medya.
2- Erken evlilik.
3- Yanlış kişilerle evlenme.
4- Çok küçük yaşta çocuk sahibi olma.
5- Dedikodu.

Tüm bunlar bir araya gelince de evliliklerde ciddi bir sarsıntı başlıyor. Habertürk

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.