ŞOK! Serdar Ortaç, evli çiftleri akıl ve ruh hastalarına benzetti!

Serdar Ortaç, Ankara’da yeni açılan bir mekanda sahne aldı. Açıklamaları ve çıkışları ile gündemden düşmeyen Serdar Ortaç’ı izlemek ve dinlemek için mekanı dolduran Ankaralılar, Serdar Ortaç’a büyük ilgi gösterdi.

Evliliği beceremedim
8 sene sonra şutladı beni
Annem sarışınlardan uzak dur demişti

blank

Sahneye iki dansçısıyla çıkan Serdar Ortaç, sohbeti ve şarkıları ile büyük ilgi gördü. Gece boyunca ayrıldığı eşi Chloe’yi dilinden düşürmeyen Serdar Ortaç, “8 sene sonra şutladı beni. Evliliği beceremedim. Mutluluğu buldum da şikayet mi ettim? Annem sarışınlardan uzak dur, sarışınlara bulaşma demişti, dinlemedim. Eşim sarışındı, sevgilim sarışındı” dedi.

Sahnede alkol alıp sigara içti
Tek başına ayakta duramadı

Şarkı aralarında kadın-erkek ilişkileri hakkında espriler yapıp, kendi hayatıyla esprilerini bağdaştıran Serdar Ortaç, hastalığına ve aldığı ilaçlara rağmen, sahnede alkol alıp, sigara içti. Sahneye ilk çıktığında tek başına ayakta durabilen Serdar Ortaç, kısa süre sonra sadece dansçılarına ve sandalyeye tutunarak ayakta durmak zorunda kaldı. Ortaç, konseri dansçıların yardımıyla ayakta durarak tamamladı. Sahne programını bitirdikten sonra kulise geçen Serdar Ortaç için tekerlekli sandalye getirildi ve Serdar Ortaç mekandan tekerlekli sandalye ile çıkarıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.