ŞOK! Ronaldo, 2 yıl hapis cezası alacak

Juventus’un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, Real Madrid’de oynadığı dönemde işlediği 4 farklı mali suçtan dolayı 14 Ocak’ta hakim karşısına çıkacak ve uygulamaya geçmeyecek şekilde 2 yıl hapis cezası alacak.

Cristiano Ronaldo, Real Madrid’de oynadığı dönemde 14,7 milyon euro vergi kaçırdığı gerekçesiyle 14 Ocak 2019 Pazartesi günü hakim karşısına çıkacak ve mahkemede dolandırıcılık suçundan 2 yıl hapis cezası alacak.

Real Madrid’de oynadığı döneminde 4 mali suç işleyen Cristiano Ronaldo bu yüzden dolayı yargılanacak ve uygulamaya geçmeyecek şekilde 2 yıllık hapis cezası alacak. Ronaldo bu suçları ilk kez işlediği için hapis yatmayacak. Ronaldo aynı suçu bir kez daha işlediği taktirde hapse girecek.

RONALDO’NUN AVUKATININ İSTEĞİ REDDEDİLDİ

Ronaldo’nun avukatı Jose Antonio Choclan, Ronaldo’nun 14 Ocak’ta yapılacak olan mahkemeye çıkmaması için mahkeme heyetiyle yaptığı görüşme reddedildi. Ayrıca Choclan’ın heyete sunduğu hapis cezasının 375 bin euro para cezasına çevrilmesi isteği de reddedildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.