ŞOK! Nurgül Yeşilçay’dan Erkan Petekkaya’ya: Hadsiz birine ancak…

Oyuncu Erkan Petekkaya, “Paramparça” dizisindeki eski rol arkadaşıNurgül Yeşilçay hakkında Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı’na kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu.

Yeşilçay’ın kendisine “Hadsiz, şımarık, saygısız, adam olmayı dene, git tedavi ol, kendini nimetten sayıyorsun” şeklinde mesaj attığını öne sürmüştü. Suçlamayla ilgili Bakırköy Cumhuriyet Savcısı Ertuğrul Sarıyar soruşturma açtı. Yeşilçay, ifadesinde Petekkaya’yı suçlayarak “Mesajları setteki davranışları nedeniyle attım. Yazdığım mesajlar bana olan davranışlarının karşılığı. Hadsiz birine ancak bu şekilde cevap verebilirim. Ben kendimi savunmak zorunda kaldım. Aslında hakarete uğrayan benim. Benim hakaret kastım yok” dedi.

Savcı iddianamede Yeşilçay’ın hakaret suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını istedi. Bakırköy 44’üncü Asliye Ceza Mahkemesi iddianameyi değerlendiriyor. Sabah

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.