ŞOK! Kıvanç Tatlıtuğ’un şimdi de kedisini 3 bin dolara sattığı iddia edildi

Geçtiğimiz günlerde köpeğinin daha yakışıklı olması için kulaklarını kestiği iddia edilen Kıvanç Tatlıtuğ’un şimdi de kedisini 3 bin dolara sattığı iddia edildi.

Murat Özdemir’in evinde beslediği papağanına işkence ettiği görüntüler tüm Türkiye’de infial yaratmış ve olay yargıya intikal etmişti.

KÖPEĞİNİN KULAKLARINI KESTİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Tam bu tartışmaların konuşulduğu gün, sosyal medyada “Kıvanç Tatlıtuğ da yakışıklı görünsün diye köpeğinin kulağını kesti” şeklinde bir iddia öne sürülünce ünlü oyuncu, bir anda kendisini hayvanseverlerle polemik yaşarken buldu. Tatlıtuğ, o iddiaları “Ben aldığımda kulağı kesikti. Kanıtlasınlar oyunculuğu bırakırım. Ben bir hayvanseverim” diyerek yalanladı.

KEDİSİNİ SATTI MI?

Şimdi de magazinn.com tarafından ‘Hayvanseverim” diyen Tatlıtuğ’un kendi kedisini para karşılığı sattığı iddia edildi.

Ünlü oyuncu henüz bu iddialara cevap vermedi.

ŞOK! Kıvanç Tatlıtuğ: Kanıtlasınlar, mesleği bırakacağım

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.