ŞOK! Kim Kardashian: Arkadaşıma cinsel organımı gösterdim

Skandallarıyla gündemden düşmeyen Kim Kardashian, televizyon şovunun son yayınlanan bölümünde bir kadın arkadaşına cinsel organını gösterdiğini itiraf etti.

Kim Kardashian’ın son gündeme gelme çabası bu sefer magazin basınını dahi şoka uğrattı. Kendini beğenmişlikte sınırları zorlayan ünlü televizyon yıldızı Kardashian, arkadaşından övgüler alabilmek için cinsel organını gösterdi.

“ARKADAŞIMA GÖSTERDİM”

Keeping Up With The Kardashians adlı televizyon şovunun geçtiğimiz pazar günü yayınlanan bölümünde ünlü yıldızın, “Cinsel organımı arkadaşıma (Larsa Pippen) gösterdim. O da doğumdan sonra mükemmel göründüğünü söyledi” ifadeleri programa damga vurdu.

Kim Kardashian

ÜZERİNDE SADECE DERİ CEKETLE POZ VERDİ

“Klozette oturuyordum sonra kendime dedim ki ‘kalk ve aynaya bak'” sözlerini dile getiren ünlü yıldız, egosunun sınır tanımadığını milyonlarca kişiye göstermiş oldu. Programın çekimlerinden önce de makyaj sandalyesinde bir selfie paylaşan Kardashian, üstünde sadece bir deri ceket olduğu halde kendini fotoğraflamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.