ŞOK! Kenan Doğulu ve Beren Saat bu yüzden mi boşanıyor?

YouTube kanalında gündem olacak açıklamalara imza atan Seren Serengil, boşanacağı konuşulan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

Şarkıcı Seren Serengil, son dönemde “evlilikleri bitme aşamasında olduğu” haberleriyle gündemden düşmeyen Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun boşanma aşamasına gelmelerindeki sebebi açıkladı. Serengil, ünlü çiftin ailevi nedenden dolayı boşanma aşamasına geldiğini iddia etti.

‘BEREN’İ GELİNİ OLARAK GÖRMEDİ’

Serengil, Kenan Doğulu’nun annesinin hiçbir zaman Beren Saat’i gelini olarak kabul etmediğini söyledi.

Seren Serengil, Kenan Doğulu’ya seslendi:

”Kenan’a bugün çok önemli bir şey söylemek istiyorum. Hayatta herkesi mutlu edemezsin. Ya sen mutlu olacaksın herkes olmayacak ya da herkes mutlu olacak sen olmayacaksın. Bunun seçimini yapmak zorundasın.

blank
Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu

Senin ailen Beren. Senin annen kardeşlerin onları gör, ama birbirlerine kötülük yapmasına izin verme veya onu ezdirme.”

‘BEREN EVLİLİĞİN BAŞINDAN BERİ MUTSUZ’

“Bence Beren ailesel mevzulardan dolayı çok mutsuz. Evliliğin başından beri çok mutsuz. Bence Kenan yumuşak bir yapıya sahip olduğu için bir çözüm bulamadı. Bu tamamıyla benim düşüncem, doğru da olmayabilir.”

TARTIŞMA YAŞAMIŞLARDI

Beren Saat, kayınvalidesi Serpil Doğulu ile bir dönem tatsızlık yaşamış, ardından sosyal medya hesaplarından takipten çıkarmıştı. 2014 yılında Los Angeles’ta nikah masasına oturan Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinin, boşanmak için mahkemeye başvurduğu konuşuluyor.

’28 MART’TA BOŞANACAKLAR’ İDDİASI

Beren Saat ile Kenan Doğulu, 28 Mart Perşembe günü anlaşmalı olarak boşanacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.