ŞOK! Kalçasını açık arttırmaya çıkarttı

Sosyal medya siteleri sayesinde ortaya çıkan ilginç olaylara bir yenisi daha eklendi.

Yeni Zelanda’nın Auckland kentinde yaşayan 20 yaşındaki Bailey Eden adlı genç kız üzerinde 9 santime 9 santim büyüklüğünde dövme yaptırmak üzere kalçalarını açık artırmaya çıkardı.

Trade.Me adlı internet sitesine ilan veren Bailey Eden, sık sık toplum içinde kalçasını göstermek gibi bir alışkanlığını olduğunu söyleyerek böyle bir karar aldığını belirtti.

Genç kadın bu açık artırmadan kazanacağı parayla borçlarını ödeyeceğini söyledi. Sörf malzemeleri satan bir dükkanda çalışan genç kadın, bir anda ülkesindeki gazetelerin de ilgi odağı oldu.

Bailey Eden, siteye verdiği ilanda, bu açık artırmanın kendisini tanıyanları hiç şaşırtmayacağını belirterek “Beni tanıyan herkesin bildiği üzere vahşi bir kızım. Bu açık artırmayı kazanacak kişi kalçama istediği dövmeyi yaptırabilir” diye yazdı. Bailey Eden’ın tek şartı kalçasının sadece tek bir tarafına dövme yaptırmaya izin vermesi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.