ŞOK! İrem Derici: Ekmeğin arasına SIM kart koyup, yemişim

Yaklaşık üç yıl önce 40 kiloya düşerek, 30 gün yoğun bakımda kalan İrem Derici, yaşadığı zor günleri anlattı.

Popçu İrem Derici, Oğuzhan Uğur’un YouTube programına konuk oldu. Yaklaşık üç yıl önce 40 kiloya düşerek, 30 gün yoğun bakımda kalan Derici, yaşadığı zor günleri anlattı.

“KENDİMİ DÜNYANIN EN SEKSİ İNSANI SANIYORDUM”

Dikkat çeken açıklamalarda bulunan İrem Derici, şunları söyledi:

“Ben sıkıntı yaşadığımda onu kendime itiraf edememiştim. Mesela anoreksiya yaşadığım dönemde çubuk kraker gibi geziyordum ama kendimi dünyanın en seksi insanı sanıyordum. O dönem çok güzel olduğumu iddia ediyordum. ‘Anoreksiyasın sen’ diyorlardı. Belirtilerini soruyordum. 49 tanesi var, bir tanesi yok hala ‘Değilim’ diyordum. Tedaviden sonra kendime gelmeye başladım ve hasta olduğumu kabullendim.

blank

Arkadaşımın elindeki sandviçe kitlenmişim, ‘Neli?’ diye sormuşum. Arkadaşım ‘Yer misin?’ diye sorunca sandviçi alıp, içine SIM kartı koyup, herkesin gözünün içine baka baka yiyip, yutmuşum. Sonra da ‘Arayın da göreyim’ diye bağırmışım ama ben hiçbirini hatırlamıyorum bu olanların. Böyle bir süreç geçirdim.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.